Bursa Mutfak Gider Açma

HomeBursa Mutfak Gider Açma

Bursa Mutfak Gider Açma

Mutfak Gideri Neden Tıkanır?

Yemek artıklarını lavaboya dökerseniz tıkanır
Yemek yağlarını lavaboya dökmeniz halinde, gidere yapışır ve tıkanıklığa sebep olur
Faydası olacağını düşündüğünüz lavabo aç gibi kimyasallar, gider pimaşlarına yapışır ve giderde daralmaya yol açar
Bina logarınız tıkalıysa lavabo gideri görevini yapamaz ve taşma yapar
Lavabo gider hattınızda bir çökme varsa, lavabo tıkanır ve atıklar gidemez.

Mutfak Gideri Neden Taşar ?

Giderlerden bir taşma söz konusu ise, bina logarında bir tıkanıklık oluşmuş olabilir yada bazen sizin mutfağınız ile alt kattaki komşunuzun mutfak gideri arasında bir tıkanıklık oluştuğunda geri taşma yapabilir.
Gider hattınız, yağlanmadan dolayı daralmış olabilir ve taşmaya sebep oluşturabilir, en büyük sebebi ise gider hatlarının yanlış eğiminden ötürü geri taşma yapabilir. Usta hatalarından kaynaklı, yanlış eğim vermek, giderlerin sürekli taşmasına sebep olur.
Aynı şekilde lavabo gideri taşması gibi tuvalet gideri de taşabilir. Firmamız olarak lavabo ve tuvalet geri taşma sorununa çözümler sunuyoruz.

Bursa Tıkalı Lavabo açma

Mutfak Gideri Tıkanıklığını Nasıl Açıyoruz ?

Lavabolar tıkandığında öncelikle kameralı cihazlarla, mutfak gideri hatlarınızı bilgisayar destekli kameralı görüntüleme cihazları ile kontrolünü sağlıyoruz, kontrollerin sağlanması ile gider hatlarında meydana gelmiş sorunun tespiti sağlanıyor, sorunun neden kaynaklandığı, hattı tıkayan nesnelerin neler olduğu, hatta bir çökme olup olmadığı kontrol edilir.
Kontrolü sağlanan mutfak giderleriniz, tıkanıklık açma robot cihazlarla açılır, profesyonel ekipmanlarla tıkanıklık kısa sürede açılmaktadır. uzman personellerimiz kırmadan dökmeden lavabo giderlerinizi açar.

Tuvalet, Klozet, Lavabo, Kanal, Banyo Giderleri Tıkanıklık Sorunlarınızda Bizim ile İletişim Geçebilirsiniz veya Su Kaçak Problemlerinizde de Bize 0546 940 21 75 Nolu Telefondan Ulaşabilirsiniz.
Bizi Diğer Sitemizden Ulaşabilirsiniz.

Web Tasarım Ark Ajans 0546 940 2175