Bursa Su Kaçak Bulma Firması

HomeBursa Su Kaçak Bulma Firması

Bursa Su Kaçak Bulma Firması

tıkalı gider açma bursa

16 yıllık tecrübeli kadromuz ile özellikle Bursa Merkez Nilüfer, Osmangazi ve Yıldırım ilçeleri başta olmak üzere Bursa’nın tüm bölgelerinde hizmet vermekteyiz.Sıhhi tesisat,Musluk Tamiri, Çeşme Tamiri, Atık Su Tesisatı, Vitrifiye montajı, kat kaloriferi, kombi-radyatör tadilat-tamirat işleriniz itina ile yapılır. İşlerimiz tamamı garantilidir.

Tamir bakım servisi uzman bir kadroya sahiptir. Konusunda yıllarca çalışmış ekibimiz, tecrübesiyle bursa bölgedeki en bilgili ekiptir. Teknolojiyi takip ederek, kendini sürekli günceller ve her zaman son teknoloji ekipmanları kullanmaktadır. Yeni çıkan uygulamalar için sürekli araştırma yapar, test eder, olumlu sonuçlar sonunda müşterilerinin ihtiyaçlarında uygulama yapar. Tesisat bakım, onarım, Tıkanıklık Açma, Tesisat Yıkama, Kanal Açma,Tesisat Temizlik konularında hizmet vermektedir. 7 gün 24 saat hizmet veren uzman ekibimiz, tüm donanımları içeren aracı ile ihtiyaç olunan bölgeye en kısa süre içinde ulaşarak çözümü hızlıca sunmaktadır.

Tuvalet, Klozet, Lavabo, Kanal, Banyo Giderleri Tıkanıklık Sorunlarınızda Bizim ile İletişim Geçebilirsiniz veya Su Kaçak Problemlerinizde de Bize 0546 940 21 75 Nolu Telefondan Ulaşabilirsiniz.
Bizi Diğer Sitemizden Ulaşabilirsiniz.

Web Tasarım Ark Ajans 0546 940 2175