Yerden Isıtma Tesisat Temizliği

Yerden ısıtma sistemleri oldukça opsiyonel ve kullanışlı bir sistem tercihi. Ancak tıpkı kalorifer petekleri gibi onların da dönem dönem temizlenmesi gerekiyor.  Bu noktada yerden ısıtma tesisat temizliği hizmetlerimiz devreye giriyor. Genel kural olarak içerisinden sıcak su geçişi sağlandığı tüm borular eninde sonunda tıkanmalara maruz kalacaktır. Bunun sebebi suyun geçişi sırasında içerisinde ihtiva ettiği tortuların, kireç ve bir takım kalıntıların borunun iç yüzeyine yapışmasından kaynaklanır. Borunun iç yüzeyini kaplayan bu tabaka zamanla suyun geçişini yavaşlatır ve istenilen ısınma sağlanamaz. Dolayısıyla bir yandan üşürken diğer yandan kabaran yakıt faturaları göz önüne alındığında birçok yönden zarar söz konusu olur.

Kameralı Su Kaçağı Bulma
bursa yerden ısıtma temizliği

Güçlü Cihazlarımızla Tam Kapasite Yerden Isıtma Tesisat Temizliği

Her ne kadar ısı dağılımı bakımından yerden ısıtma sistemleri bir takım avantajlara sahip olsa da kalorifer petekleri gibi gerektiğinde sökülebilir bir tesisat sistemi değildir. Bu nedenle yerden ısıtma tesisat temizliği ayrı bir önem kazanır. Eğer bir sızıntı yoksa son derece güçlü basınca sahip cihazlarımızla tesisatın içerisindeki tıkanıklıkları ve boruların iç yüzeyinde bulunan tabakaları söküp atıyoruz. Cihazdan sisteme aktarılan suyun içerisine gerektiğinde güçlü kimyasallar ilave ederek kapsamlı bir temizlik işlemi gerçekleştiriyoruz. Tesisattan alınan suyun ne kadar kirli ve içerisinde yabancı maddelerin bulunduğunu temizlik sırasında sizlerde görebilirsiniz. Son derece makul fiyatlarla gerçekleştirdiğimiz hizmetimiz için lütfen bizleri aramaktan çekinmeyin.

7/24 İLETİŞİM & ÜCRETSİZ KAMERA GÖRÜNTÜLEME

İhtiyacınız olduğu anda, 24 saat ulaşabileceğiniz acil destek hizmeti, kesin çözüm.

+905469402175 Hemen Ara

Tuvalet, Klozet, Lavabo, Kanal, Banyo Giderleri Tıkanıklık Sorunlarınızda Bizim ile İletişim Geçebilirsiniz veya Su Kaçak Problemlerinizde de Bize 0546 940 21 75 Nolu Telefondan Ulaşabilirsiniz.
Bizi Diğer Sitemizden Ulaşabilirsiniz.

Web Tasarım Ark Ajans 0546 940 2175