Bursa Evye Montajı

HomeBursa Evye Montajı

Evye Montaj Hizmetleri

Her şeyden Evvel montajı yapılacak evye tezgaha uyumlu olup olmadığını test ekmek için yerine koyup denemeliyiz. Sonra evye’nin etrafını kağıt bant ile dönmeliyiz sonrasında evye’yi yerinden çıkartıp ters çevirmeliyiz. Evye kelepçelerini yerlerine montajlamalı sonrasında sızdırmazlığını uzun ömürlü ve sağlıklı olması için anti-bakteriyel silikon ile yapmalıyız etrafını silikon yapıldıkdan sonra evyeyi yerine oturtalı ön sağ kısmından ve ön sol kısmından metre ile eşitledikten sonra alttan kelepçelerini sıkıştıralım kelepçeler sıkıştırıldıktan sonra etrafına taşan silikonları kağıt havlu yardımıyla temizledikten sonra etrafına çektiğimiz kağıt bandı sırasıyla kaldıralım evyemiz montajlanmış hale gelmiştir sonrasında evye armatürünü yerine montajlayalım flexlerini sıkıstırdıkdan sonra evyenin gider gurubunu çekmecenin engellemeyecek ve arka kısma yakın olacak şekilde gider gurubunun içindeki montaj kağıdına bakarak montajladıktan sonra 24 saat sonra evyemiz kullanıma hazırdır.. Evyenizin uzun ömürlü olabilmesi için dikkat edilmesi gerekenler.

Bursa Su Tesisat Servisi

Sağlam fırça ile temizlikten kaçınılmalı.
Çamaşır suyu ağırtıcı içerikli maddeler temas etmesi halinde bol su ile yıkanmalıdır.
Demir alaşımlı paslanacak malzemeler evyenin üzerinde uzun süre bırakılmamalı aksi halde kalıcı lekeler oluşabilir.
Evyenizin altında dolapta kimyasal maddelerin kapaklarının kapalı olduğundan emin olunmalı aksi hale kalıcı zararlar verebilir.
Evyenizin temizliğini eğer Çelik evye tercih edildiyse çelik evye kremi ile temizlenmeli yada beyaz sirke suyu ve suyla temizlenmelidir. Eğer Granit evye tercih edildiyse granit evye kremi kullanmanızı öneririz.

Tuvalet, Klozet, Lavabo, Kanal, Banyo Giderleri Tıkanıklık Sorunlarınızda Bizim ile İletişim Geçebilirsiniz veya Su Kaçak Problemlerinizde de Bize 0546 940 21 75 Nolu Telefondan Ulaşabilirsiniz.
Bizi Diğer Sitemizden Ulaşabilirsiniz.

Web Tasarım Ark Ajans 0546 940 2175