Kalorifer Petek Temizleme 

Kış aylarının en önemli ısınma aracı tartışmasız şekilde kalorifer petekleridir. Fakat gerek su içerisinde bulunan tortular gerekse ısınma ile ortaya çıkan kireçlenmeler kalorifer petek temizleme işleminin yapılmasını zorunlu bir hale getirir. Çünkü petekler içerisinde biriken bu tortular önemli bir enerji kaybını meydana getirir. Dolayısıyla hem daha fazla yakıt ödemesi yaparsınız aynı zamanda ısınamazsınız.

petek temizleme bursa
petek temizleme bursa

Kalorifer Petek Temizleme 2 Yılda Bir Yapılmalıdır

Son derece gelişmiş petek temizleme cihazları ile gerçekleştirmiş olduğumuz işlem neticesinde daha iyi ısınmanızın  yanı sıra   aynı zamanda  yakıt tasarrufuna büyük ölçüde katkı sağlanır. Petek temizleme işlemimiz son derece seri bir şekilde en fazla 2 saat gibi kısa bir süresi içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Cazip fiyatlarla sunmuş olduğumuz hizmetimizde profesyonel bir kuruluş olarak %100 memnuniyet garantisi veriyoruz. Yapılacak temizlik sonrasında radyatörlerde biriken kir ve pasın ne kadar yüksek bir oranda olduğunu sizlerde bizzat görecek ve işlemin ne kadar gerekli olduğunu anlayacaksınız. Lütfen internet sitemizde bulunan iletişim seçeneklerimizden bizlere ulaşınız. Optimum çözümleri sizler için üreten firmamızı seçen değerli müşterilerimiz kalorifer petek temizleme işleminin hemen ardından kazanmaya başlıyor.

ÜCRETSİZ KEŞİF ve KAMERA ile GÖRÜNTÜLEME

İhtiyacınız olduğu anda, 24 saat ulaşabileceğiniz acil destek hizmeti, kesin çözüm.

+90 (546) 940 21 75 İLETİŞİM BİLGİSİ

Tuvalet, Klozet, Lavabo, Kanal, Banyo Giderleri Tıkanıklık Sorunlarınızda Bizim ile İletişim Geçebilirsiniz veya Su Kaçak Problemlerinizde de Bize 0546 940 21 75 Nolu Telefondan Ulaşabilirsiniz.
Bizi Diğer Sitemizden Ulaşabilirsiniz.

Web Tasarım Ark Ajans 0546 940 2175