Bursa Kırma Tadilat Hizmetleri

HomeBursa Kırma Tadilat Hizmetleri

Bursa Kırma Tadilat Hizmetleri

Fayans kırma işlemlerinde firmamız son derece titiz bir şekilde çalışmakta ve diğer fayans ya da seramiklere zarar vermemektedir. İlk olarak eğer sadece hasar gören fayans ya da seramik değiştirilecekse, bu durumda o fayans yerinden çıkartılır. Bunun için özel kırma makineleri kullanılır ve diğer fayanslara hiçbir şekilde zarar vermeden gerçekleştirilir.

Ardından çıkarılan fayansın yerinde bulunan yapıştırıcı ve alçılar temizlenir. Daha sonra ise iyi bir şekilde tozu alınır. Ardından yeni yapıştırılacak fayansın ölçüleri alınıp tam boyutunda bir fayans yerleştirilir. Fayans yerine koyulmadan evvel yapıştırıcı sürülür ardından da fayans koyulur. Tüm bu işlemlerin ardından diğer fayanslar ile arasına derz sürülür ve böylelikle tadilat işlemi gerçekleştirilmiş olur.

Bursa tıkalı gider açma

Eğer tüm fayanslar ve seramikler değiştirilecekse bu durumda daha farklı yöntemler izlenmektedir. Bu kapsamda ilk olarak tüm fayanslar sökülür ve çıkan yerdeki derzler alçılar da tıraşlanır. Zeminin düz bir hale geldiğinden emin olunur. Zemini düz bir hale getirmek için ince sıva uygulaması yapılmaktadır. Ancak sıvanın tam olarak kurumasını beklemeden fayans yapıştırma işlemlerine başlamamak gerekmektedir. Aksi takdirde ileride fayansların yerinden oynaması çatlaması söz konusu olabilir.

Sıva kuruduktan sonra zımpara yardımı ile sıvanın üzerinden geçtikten sonra fayanslar ayarlanmaktadır. Duvara ya da zemine göre ayarlayacağımız bu fayansların en ideal şekilde israf olmadan döşenmeleri için uğraştıktan sonra zemine yapıştırıcı macun sürerek fayansları yapıştırıyoruz. Ardından da fayanslar arasına derz çekilmektedir.

Tuvalet, Klozet, Lavabo, Kanal, Banyo Giderleri Tıkanıklık Sorunlarınızda Bizim ile İletişim Geçebilirsiniz veya Su Kaçak Problemlerinizde de Bize 0546 940 21 75 Nolu Telefondan Ulaşabilirsiniz.
Bizi Diğer Sitemizden Ulaşabilirsiniz.

Web Tasarım Ark Ajans 0546 940 2175