Cihazla Su Kaçağı Bulma

Su Kaçak Tespiti

Bursa'da Termal kamera ile su kaçağı tespiti yapmaktayız,Tesisatta ve borulardaki arızaları, boruların düzensiz ve itinasız takılması işlemleri su kaçaklarının en büyük nedenidir. Kötü malzeme kullanılması sebebi ile oluşan kaçakların aksine, tıkanıklıklar kullanıcılardan da kaynaklanmaktadır.

Cihazla Su Kaçağı Bulma

Kameralı Su Kaçak Tespiti

Firmamız su tesisatlarında oluşan su kaçağı ve su sızıntılarını, Kameralı tespit cihazları ile bularak onarımını yapmaktadır. Tüm su kaçaklarını Kameralı tespit cihazlarımız ile kırmadan, garantili ve noktasal olarak tespit ediyoruz.

Cihazla Su Kaçağı Bulma

Kırmadan Su Kaçak Tespiti

Firmamız Kırmadan Su Kaçak Tespiti tecrübesiyle kaçaklarını noktasal olarak tespit eden, Bursa'da en kapsamlı cihazlı tesisat firmasıdır. Servis aracımız ile hiç bir fiyat farkı almadan Tüm İlçelere Hizmet Veriyoruz.

Sıhhi Tesisat Arızalarınız için Bize 7/24 Acil Destek Hattımızdan Kesintisiz Ulaşın

Bursa tıkalı gider açma

Acil Gider Açma

Kanal & Gider Görüntüleme, Kanalizasyon temizleme, kanal ve gider açma, tıkanıklık açma, gibi Bina ve İnşaat sektöründe altyapı tesisat arızaları konularında 21 yıllık tecrübe ve kaliteyle hızlı,hesaplı ve garantili hizmet vermektedir.

Bursa tıkalı klozet açma

Kanal Gider Görüntüleme

Bursa Acil Gider Açma Servisi olarak siz değerli müşterilerimize son model ekipmanlar ve alanında uzman personelimiz ile Kanal Temizleme ve Görüntüleme Hizmetleri...

Bursa tıkalı klozet açma

Tıkanıklık ve Gider Açma

Banyo,Mutfak,Lavabo ve Tuvaletlerin giderleri bazen tıkanabilmektedir. Uzman ekibimizle tıkanıklık ve giderler kırmadan, parçalamadan açılır.Hızlı ve Etkili Tıkanıklık Açma Hizmeti

BURSA GİDER AÇMA SERVİSİ HİZMETLERİ

kanalizasyon-temizlemeBursa kanalizasyon Açma Servisinin, teknolojik makineler ile sağladığı hizmetlerden biride kanalizasyon açma & görüntüleme & temizleme ve atık su boru tıkanıklıklarını açmaktır. Konutunuzun hiçbir yerini kırmadan, wc, banyo, mutfak giderlerini ortalığı kırıp dökmeden, kirletmeden profesyonel makine ile açıyoruz. Arızalı veya tıkanmış bölgeyi kameralı cihazlarla tespit edip son sistem ekipmanlarımızla müdahale ediyoruz.

tikaniklik-gider-acmaUzman ekibimizle lavabo,klozet,tuvalet tıkanıkları kırmadan, parçalamadan açılır. Bursa Acil Gider Açma Servisi olarak, tıkanıklık sorunlarında uzman ekibimiz ile profesyonel tıkanıklık gider açma makineleriyle sorunlarınızı kısa süre de çözüyoruz. Bilinçsiz kişilerin kullandığı rastgele yöntemlere güvenmeyin; Çözüm üretmek isterken size ekstra tadilat masrafları çıkarabilirler. Firmamızın eğitimli personeli giderinizi kırmadan, parçalamadan açar.

gider-goruntulemeTıkalı gider bulma ve açma işlemi için pimaşa gönderilen kamera giderin tıkalı olan bölgesini tespit eder. Bu sayede bulunan sorunlu bölgedeki tıkanıklık ise alanında deneyimli “tıkalı gider açma” ekipleri tarafından kısa sürede robotlu cihaz aracılığıyla tıkanıklığa sebep olan atıkların parçalanması suretiyle gider açma işlemi yapılır ve sorun ortadan kaldırılır.

yagmur-suyu-kanali-temizleme-02Bu sistemde önceden temizlenmiş kanallara giren CCTV Kameralar çok kısa bir sürede, sadece bir muayene ya da parsel bacası kenarına yerleştirilen görüntüleme aracı vasıtası ile kanalın baştan sonra görüntüsünü kaydedip ,bize kanaldaki sorunları anında izleme şansı veriyor.Yani bir bakıma şehre endeskopi yapıyor diyebiliriz. Bu becerikli cihazlar çapı 20 cm’den tutun da, kanalların bağlandığı 2 mt. Çapındaki kolektörleri dahi görüntüler.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

[contact-form-7 id="7667" title="İletişim formu"]

Bizimle 7/24 İletişime Geçebilir;Ücretsiz Kamera ile Görüntüleme ve Diğer Hizmetlerimizden Birini Talep Edebilirsiniz.

 • Su kaçak bulma bursa

  Adres:

  Kayhan Mh. Alancık Cd. No: 1 Osmangazi/Bursa

 • Su kaçak bulma bursa
 • Su kaçak bulma bursa

  Telefon:

  +90 546 940 2175

HARİTA BİLGİSİ

7/24 İLETİŞİM & ÜCRETSİZ KAMERA GÖRÜNTÜLEME

İhtiyacınız olduğu anda, 24 saat ulaşabileceğiniz acil destek hizmeti, kesin çözüm.

+90 546 940 2175

Tuvalet, Klozet, Lavabo, Kanal, Banyo Giderleri Tıkanıklık Sorunlarınızda Bizim ile İletişim Geçebilirsiniz veya Su Kaçak Problemlerinizde de Bize 0546 940 21 75 Nolu Telefondan Ulaşabilirsiniz.
Bizi Diğer Sitemizden Ulaşabilirsiniz.

Web Tasarım Ark Ajans 0546 940 2175