Kısmi yapı ve bina tamirat, tadilatı modern yapılar için çalışmaya hazırız.
Mutfak : Mutfaklarınız evimizdeki en çok zaman geçirdiğimiz alanları arasındadır.

Mutfaklar ne kadar rahat ve kullanışlı tasarlanmışsa o kadar huzurlu ve rahat zaman geçirmek mümkündür. Mutfağın tasarımı, mutfak alanın da ektin kullanımı, dolapların kullanışlı olması, su , elektrik tesisatlarının güvenli ve dayanıklı olması ve aynı zamanda görsel olarak sizin zevkinize hitap etmesi yaşam kalitenizi olumlu yönde etkilemektir.

Mutfak tadilatı projelerimizde öncelikle ihtiyaçlarınızın tespiti için keşif toplantısı yapmayı öneriyoruz. Mutfaktaki kullanım alışkanlıklarınız ve özel talepleriniz doğrultusunda sizin için en uygun olacak mutfak yenileme seçeneklerimizi hazırlıyoruz.

Komple mutfak tadilatında, ekibimizle yapacağımız çalışma sonrasında, elektrik ve su tesisatının yenilenmesi, seramik ve ıslak zeminlerin yenilenmesi, tezgah, dolap, lavabo yerleşim ve yenilenmesi, alçı, ara bölme, ışıklandırma gibi değişikliklerin uygulanması konularında mutfak tadilat projemiz detaylandırılmaktadır.

BANYO TADİLAT VE DEKORASYON
Banyonuz evinizin en dekoratif noktalarındandır. kaliteyi, şıklığı en çok belli eden mekanıdır evinizin banyolar. Saray Yapı 40 yıllık banyo tadilat tecrübesi ile tüm BURSA’ya hizmet vermektedir.

Banyonuzda kullanılacak malzemelere dilerseniz siz karar verip ,uygulamayı bize yaptırabilir, dilerseniz  banyonuzun tüm tadilatını bizim tecrübemize de bırakabilir anahtar teslim alabilirsiniz. Küçük banyolarda da dekoratif ve işlevsel çözümlerimiz ile size alternatif rahat kullanım imkanları sunmaktayız.