Dekorasyon hizmetleri ve dekorasyon firması denilince sektörde tercih edilen firmalardan olan Altyapı ve Sıhhi Tesisat sunduğu hizmetlerle sizlere lüks ve konforlu bir yaşam fırsatı sunuyor.

Altyapı ve Sıhhi Tesisat  sağladığı ayrıcalıklardan biri olan laminant parke, hizmeti evinize veya iş yerlerinize uygulanabilir.

Kafanızda planladıklarınızı uzman ekibimize anlatıyor, anahtarınızı teslim ediyor ve arkanıza yaslanıp lüks yaşamın keyfini sürüyorsunuz.

Laminant Parke uygulanırken iş güvenliği ve temizliği biz firmamız için her zaman önceliklidir. Kaliteli, uzman, eğitimli, anlayışlı ve güler yüzlü ustalarımız sizlere her hizmette pratik çözümler sağlamaktadır.

Mekanın zeminine uygulanan laminant parke malzemesi kaliteli ve bir o kadar da ekonomiktir.Kabarma veya kalkma gibi sorunlar oluşmaz.Laminant parke ürünleri sayesinde lüks bir mekan sahibi olabilirsiniz.

Sizin tercihleriniz ve istekleriniz doğrultusunda laminant parke uygulamalarını en hızlı,temiz,özenli bir şekilde uyguluyor ve sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz.

Her hangi bir sorun oluştuğunda Altyapı ve Sıhhi Tesisat  garanti olanaklarından faydalanma imkanınız bulunmaktadır.

Firmamız tarafından sağlanan  hizmetlerden yararlanmak için iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bizlere ulaşınız.