Musluk Montaj ve Tamiri Hizmetleri

HomeMusluk Montaj ve Tamiri Hizmetleri

Bursa Musluk Montaj ve Tamir Hizmetleri

Musluk ve Batarya Nasıl Değiştirilir?

Öncelikle her tesisat işleminde yapıldığı gibi, ana vanadan daire suyu kesilir. Eski musluk taharet borularından sökülür, yeni musluk contaları unutulmadan, aynı şekilde taharet musluklarına bağlanarak monte edilir.

Musluk Tamiri Nasıl Yapılır?

Var olan musluk eğer su akıtıyor ise, göbek contasına ulaşmak için musluk başı sökülür. Kurbağa anahtarı ile saatin ters yönünde çevrilerek musluk göbeği çıkarılır, göbekte olan conta musluk modeline göre değiştirilir ve yeni conta takılır. Böylece musluk su akıtmaz ve tamiri yapılmış olur. Batarya montaj ve tamir işlemi böyle gerçekleşir.

Elektronik musluk, musluk, elektronik batarya, musluk armatür, musluk batarya, musluk contası, batarya montajı, musluk montajı, daire batarya montajı, fabrika batarya montajı, okul batarya montajı işleriniz için bize ulaşın!

Yeni bir musluğa ihtiyacınız olduğunda çok fazla görünüşe aldanmamak gerekmektedir. Kaliteli ve garantili musluk satan yerlerden satın alacağınız musluklar, daha uzun ömürlü olacaktır. Bu konuda en çok dikkat etmeniz gereken konulardan biri, satın aldığınız musluğun servisinin bulunmasıdır. Yetkili servisi bulunmayan musluklardan uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.

acil gider açma

Tuvalet, Klozet, Lavabo, Kanal, Banyo Giderleri Tıkanıklık Sorunlarınızda Bizim ile İletişim Geçebilirsiniz veya Su Kaçak Problemlerinizde de Bize 0546 940 21 75 Nolu Telefondan Ulaşabilirsiniz.
Bizi Diğer Sitemizden Ulaşabilirsiniz.

Web Tasarım Ark Ajans 0546 940 2175