RİDGİD- K-400 Makaralı Makine

Özellikle lavabolar, zemin giderleri, çatı bacaları, havalandırma borularında kullanıma uygundur.

110 mm’ye (4”) kadar borular için 30 m’ye kadar K-400 kablonun karışmasını engellemek için itme sınırlandırıcıya ve güçlü IW kablolara sahiptir.

Kolay temizlemek için autofeed sistemi takılabilir.
380W’lık motor kabloyu 165 d/dak ile döndürür.

Taşınabilir- Dahili Taşıma Arabası – çalışma alanına kolay taşınmasını sağlar. Ağır şartlar için kauçuk dolgu tekerlekler çıkıntı ve basamaklardan kolayca geçmesini sağlar.

– Entegre Teleskopik Tutamak – yüksekte taşımayı sağlar. Temizlik esnasında dengeyi ve az alan tutmasını sağlamak için düşük pozisyon tutamak kilitleri.

Denge ve Kontrol- Kablo Kontrol Sistemi – bıçak tıkanıklığa takılıp kaldığında makarayı durdurur, kablonun makarada karışması ihtimalini düşürür ve operatöre tıkanıklıkla karşılaştığını bildirir.

– “Katı Dolgulu” Kablo – güçlü ve düğümlenmez 3/8” ya da 1/2” IntegralWound (IW) katı çekirdekli kablo kullanır. Her boyutu farklı uzunluklarda gelir ve çeşitli RIDGID® hızlı bağlantı kesiciler kullanır.

– AUTOFEED® – aksesuar olarak sunulan bu patentli, otomatik kablo besleyicisi, kabloyu gidere besler. AUTOFEED® ‘in yönünü
değiştirin, kablo makaraya sarılır.

Hava tahrikli ayak şalteri.

AF modelleri ön kılavuz hortumuyla da donatılmıştır.

Tork sınırlandırıcı: alet tıkanıklığa takılıp kaldığında makaranın dönmesini durdurur.

Kablonun karışması ihtimalini azaltır ve tıkanıklıkla karşılaştığında operatörü uyarır.

Tuvalet, Klozet, Lavabo, Kanal, Banyo Giderleri Tıkanıklık Sorunlarınızda Bizim ile İletişim Geçebilirsiniz veya Su Kaçak Problemlerinizde de Bize 0546 940 21 75 Nolu Telefondan Ulaşabilirsiniz.
Bizi Diğer Sitemizden Ulaşabilirsiniz.